شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرز فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز: سپهبد سلیمانی تمام نقشه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آمریکا در منطقه را بهم ریخته بود

 فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز: سپهبد سلیمانی تمام نقشه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آمریکا در منطقه را بهم ریخته بود

منتشرشده در البرز دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 15:45
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه آمریکا برای ترور و حذف سپهبد شهید سلیمانی برنامه داشت،گفت: سپهبد سلیمانی تمام نقشه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آمریکا در منطقه را بهم ریخته بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز در مراسم  گرامیداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در دادگستری استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: ملت ایران و اسلام عزادار شهادت یکی از بزرگترین سرداران اسلام است که در دهه‌های گذشته تاثیر بسیاری در خاورمیانه داشت و همه وجود خود را برای تلاش و مجاهدت در این راه گذاشت.

 

وی افزود: آمریکا برای بیش از دو دهه به دنبال شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی  بود و موضوع ترور سردار سلیمانی حتی در کنگره آمریکا مطرح شده بود.

 

فرمانده سپاه استان البرز  با بیان اینکه  این مسئله به قدری مهم بود که در فضاهای مختلف و رسمی و به دور از تشریفات و ملاحظات دیپلماتیک ‌علیه این شهید بزرگوار صحبت و نقشه طراحی می‌شد، بیان کرد: سپهبد سلیمانی تمام نقشه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های آمریکا در منطقه را بهم ریخته بود و آمریکایی‌ها با تلاش سپهبد سلیمانی از رسیدن به اهدافشان ناکام مانده بودند.

 

سردار مولایی با اشاره به اقدامات غیرانسانی داعش  گفت: سردار سلیمانی با ایجاد همگرایی توانست نیروهای داعش را نابود کند آمریکا انتقام نابودی فرزند نامشروعش یعنی «داعش»را از نابود‌کننده آن که «سردار سلیمانی»بود گرفت، چرا که نتوانست به اهداف ایجاد این گروهک برسد.

 

 وی با اشاره به اقدامات سردار سلیمانی در دنیای اسلام در به وجود آوردن اتحاد و جمع کردن  بین همه کشورهای منطقه حول یک محور، گفت: درایت و رهبری میدانی سردار سلیمانی بین کشورهای منطقه کار بزرگی در دنیای اسلام بود که آمریکا را برای اجرای نقشه خود در ترور سردار سلیمانی مصمم‌تر می‌کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است