شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه استان البرز : مراسم یادواره شهدا باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان می شود

فرمانده سپاه استان البرز : مراسم یادواره شهدا باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان می شود

منتشرشده در البرز شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 13:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت : مراسم یادواره شهدا باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در یادواره شهدا و ایثارگران پایگاه شهیدان خوشرفتار اظهار داشت: بسیجیان گوش به فرمان مقام معظم رهبری آماده دفاع از کیان انقلاب اسلامی هستند.

 

وی افزود: بسیج  تکیه گاه و بزرگترین حامی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و به برکت این نهاد در جنگ تحمیلی توانستیم قدرت خود را به رخ دشمنان کشیده و در دو بعد داخلی و خارجی عزت و سرافرازی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوریم.

 

سردار مولایی بسیج را یادآور زیباترین جلوه فداکاری همراه با رشادت و شهادت دانست و عنوان کرد: بسیج به عنوان حامی نظام همواره در تمام صحنه‌ها و حساس ترین روزهای انقلاب پشت سر ولایت حرکت کرده و در دوران فعالیت خود در عرصه‌های مختلف حضوری پررنگ داشته و تمام توطئه‌های داخلی و فتنه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزاری یادواره شهدا را باعث انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان امروز عنوان کرد و گفت : امروز دشمن تلاش میکند این فرهنگ را در بین جوانان کمرنگ کند که باید با هوشیاری و درایت توطئه آنان را خنثی کنیم.

 

سردار مولایی اشاره ای هم به پیروزی های اخیر و شکست داعش آمریکایی ، صهیونیستی داشت و افزود: اگر مدافعان حرم نبودند ما باید در خاک وطن با این دشمنان میجنگیدیم واکنون با از خود گذشتگی جوانان مومن و انقلابی مدافع حرم شر این شیاطین از سر مسلمانان کم شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است