شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: ایمان در سخن و عمل امام خمینی(ره) متجلی بود

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: ایمان در سخن و عمل امام خمینی(ره) متجلی بود

منتشرشده در البرز سه شنبه, 16 خرداد 1396 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار مولایی بابیان اینکه امام خمینی(ره) دارای شخصیتی با ابعاد گوناگون بود گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی نفوذناپذیر و بدون ترس داشت که ایمان در سخن و عمل ایشان تجلی یافته بود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدیوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز ، در مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در مصلی کرج برگزار شد اظهار داشت: باید هر سال راه و سیره امام راحل(ره) تبیین شود.

 

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) دانشمندی پارسا و خردمندی حکیم بود، عنوان کرد: ایشان عالمی شجاع، متدین و مجاهدی فداکار بود.

 

سردار مولایی با بیان اینکه امام خمینی(ره) دارای ابعاد گوناگون شخصیتی است اضافه کرد: امامی که تمام ابعاد وجودیش از خدا پر شده بود باید امروز همان گونه صفات شناخته شود.

 

وی بیان کرد: باید دید ویژگی انقلاب امام خمینی(ره) چیست که همه را به تکاپو انداخته است.

 

سردار مولایی با بیان اینکه باید دید امام خمینی(ره) چه کار کرده است که دشمن را لرزانده است، ادامه داد: ایمان در سخن و عمل امام خمینی(ره) تجلی یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) شخصیت نفوذناپذیر و بدون ترس داشت، بیان کرد: در هواپیمایی که امام با آن از پاریس به ایران آمدند همه نگران بودند به جز یک نفر  آن هم امام خمینی(ره) بود که این امر از ایمان به خداوند نشات گرفته بود.

 

سردار مولایی افزود: کسی در دنیا جرات مرگ بر آمریکا گفتن نداشت، اما امام خمینی(ره) این را با صراحت اعلام کرد.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه انقلاب اعتماد امام خمینی(ره) به مردم و مردم به امام خمینی(ره) بود عنوان کرد: امام خمینی(ره) از جنس مردم بود رابطه ایشان با مردم مرید و مرادی بود.

 

 

 

انتهای خبر /09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است