شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در البرز برگزار می‌شود/ نسل امروز را با آرمان‌های دفاع مقدس مأنوس کنیم

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در البرز برگزار می‌شود/ نسل امروز را با آرمان‌های دفاع مقدس مأنوس کنیم

منتشرشده در البرز دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مولایی با اشاره به برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در روز سوم خرداد گفت: آشنا کردن نسل امروز با آرمان‌های دفاع مقدس از مهمترین وظایف است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدیوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز ، اظهار داشت: دوران دفاع مقدس یکی از ارزشمندترین دورانی است که نباید روزها و لحظات آن هیچگاه فراموش شود.

 

وی ادامه داد: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگانی است که با گذشت از جان و مال خود در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

 

فرمانده سپاه استان البرز با تأکید بر اینکه دشمن با راه‌اندازی جنگ در نظر داشت تا به اهداف شوم خود برسد تأکید کرد: جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشتی وارد میدان مبارزه شدند و با دستان خالی و تنها با تکیه بر اعتقادات و پیروی از رهبر ، پیروز شدند.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه باید نسل امروز را با اهداف و آرمان‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا کرد،‌ گفت: با گذشت چند سال از این دوران نباید اجازه دهیم که از خودگذشتگی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در این دوران به دست فراموشی سپرده شود.

 

وی در ادامه به برگزاری صبحگاه مشترک در روز سوم خرداد اشاره کرد و بیان داشت: در روز سوم خرداد روز مقاومت و آزادسازی خرمشهر، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان البرز در امامزاده محمد (ع) کرج برگزار می‌شود.

 

سردار مولایی برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا را از دیگر برنامه‌های روز سوم خرداد در این استان عنوان کرد و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و رژه موتورسواران نیز از دیگر برنامه‌های این روز در البرز است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است