شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزاستاندار البرز از آمادگی استانداری برای همکاری‌های مشترک دوجانبه با سپاه در راستای ترویج امور اجتماعی و ارزشی خبر داد

استاندار البرز از آمادگی استانداری برای همکاری‌های مشترک دوجانبه با سپاه در راستای ترویج امور اجتماعی و ارزشی خبر داد

منتشرشده در البرز یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در دیدار استاندار البرز با سردار مولایی مطرح شد : آمادگی استانداری البرز برای همکاری‌های مشترک دوجانبه با سپاه در راستای ترویج امور اجتماعی و ارزشی.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیدحمیدطهائی استاندار البرز با حضور در محل فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی (ع) با سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدیوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع)  دیدار و ضمن گرامیداشت این روز، با اشاره به نقش محوری سپاه پاسداران از بدو شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در مدیریت جنگ و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران به پشتوانه تجارب و اقداماتی که از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی داشته است به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی شکل گرفته است و سلحشورانه در تمامی برهه‌ها افتخار و حماسه آفریده است.

 

وی با اشاره به موفقیت‌های نیروهای سپاه پاسداران در عملیات‌های مختلف از پاوه تا پیروزی خرمشهر و امروز کشور، مسئولیت نگهبانی و حفاظت و حراست از این انقلاب و دستاوردهای بزرگ آن را وظیفه نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: سپاه پاسداران با نیروهای مکتبی، انقلابی و مردمی این دستاورد را حفظ کرده و کارنامه ماندگاری از خود بر جای گذاشته است.

 

استاندار البرز  با اشاره به فرمایشات امام‌خمینی(ره) و مقام معظم رهبری اضافه کرد: سپاه پاسداران مایه افتخار است.

 

طهایی ضمن اشاره به گفته رهبری معظم انقلاب که فرمودند "اگر دُر گرانبهایی داشته باشم آن را به سپاه پاسداران برای حفاظت می‌سپارم"، نقش و جایگاه نیروهای این عرصه را بسیار خطیر و ویژه قلمداد کرد.

 

استاندار البرز با مهم خواندن نقش تأثیرگذار و انسان‌ساز مساجد گفت: مسجد همواره سنگر دیروز و خاکریز امروز برای مشارکت‌های اجتماعی و مردمی است و با برنامه‌ریزی منسجمی می‌توان در زمینه فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی اقدامات راهگشایی انجام داد.

 

طهائی با استقبال از پیشنهاد فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) مبنی بر همکاری‌های مشترک با استانداری ضمن استقبال از این پیشنهاد، گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه امور اجتماعی ارائه داد.

 

وی با بیان اینکه استانداری البرز این آمادگی را برای همکاری‌های مشترک دو جانبه با سپاه پاسداران و در جهت ترویج امور اجتماعی و ارزشی دارد، تصریح کرد: با نگاه علمی که از سپاه پاسداران وجود دارد و به پشتوانه دلسوزی برای خدمت به جامعه با هماهنگی و هم‌افزایی می‌توان اقدامات بزرگی انجام داد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است