شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: دشمن نمی‌تواند در مقابل ذهن فعال انقلابی مبتنی بر اسلام محمدی(ص) مقاومت کند

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز: دشمن نمی‌تواند در مقابل ذهن فعال انقلابی مبتنی بر اسلام محمدی(ص) مقاومت کند

منتشرشده در البرز یکشنبه, 27 فروردين 1396 ساعت 11:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار مولایی با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر تفکری است که از اسلام نشات گرفته است، گفت: دشمن می‌داند که نمی‌تواند در مقابل ذهن فعال انقلابی مبتنی بر اسلام محمدی(ص) مقاومت کند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یوسف مولاییفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در دومین سالگرد شهید مدافع حرم، شهید محسن کمالی دهقان که در مسجد جامع رجایی شهر کرج برگزار شد با اشاره به ارزش و اهمیت شهدای مدافع حرم و نقش تاثیرگذار این شهدا در امنیت کنونی، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم دارای چند ویژگی هستند.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان این که در غربت و با دشمن جنگیدن، کار سختی است، ادامه داد: فضا در آنجا بسیار سخت است و این شهدا باید از بسیاری مسائل دنیوی عبور کنند تا شهید شوند.

 

سردار مولایی ضمن اشاره به این که دشمنی فعلی در حال حاضر با دشمنی قبلی متفاوت است، تاکید کرد: این دشمن به دنبال خاک نیست بلکه دنبال ایمان و خود افراد است.

 

وی با بیان این مطلب که دشمن به دنبال تصرف حکومت نیست، اظهار داشت: دشمن می‌داند که نمی‌تواند در مقابل ذهن فعال انقلابی مبتنی بر اسلام محمدی(ص) مقاومت کند.

 

سردار مولایی با بیان اینکه دشمنان در حال حاضر اسلام تحجر و آمریکایی را به وجود آورده‌اند، اضافه کرد: دشمن به چیزی کمتر از نابودی اسلام توجه ندارد و در این مورد  اعلام علنی کرده است.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تغییر تفکری است که از اسلام نشات گرفته است، عنوان کرد: اگر بچه‌های ما در آنجا نجنگند باید در مرزهای خودمان بجنگند و این نادانی است که دشمن را دست کم بگیریم.

 

وی افزود : اکنون جنگ بسیار منحصر به فرد است و دشمنان شقی‌ترین کارها را انجام می‌دهند، باید دشمن را شناخت که بدون آن نمی‌توان راه شهید مدافع حرم را شناخت و این جنگ، مدافع ویژه خود را می‌طلبد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است