شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزجانشين فرمانده سپاه استان البرز: گفتمان سازي مهم ترين وظيفه رسانه/ارتقاء سطح سواد رسانه اي ضروري است

جانشين فرمانده سپاه استان البرز: گفتمان سازي مهم ترين وظيفه رسانه/ارتقاء سطح سواد رسانه اي ضروري است

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 14:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مولایی گفت: رسانه به معناي تبليغ نيست بلکه کاناليزه کردن و گفتمان سازي مشکلات مردم وظيفه رسانه هاست.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سيد يوسف مولايي جانشين فرمانده سپاه استان البرز در آيين افتتاح کانون بسيج رسانه محمد شهر با بيان اين که رسانه به معناي جمع بندي و انتقال اطلاعات با دقت،سرعت و صحت است اظهار کرد:کاناليزه کردن و اطلاع رساني مطالبات مردم به مسئولان مهم ترين وظيفه رسانه هاست.

وي ارتقاء سطح سواد رسانه اي را ضروري برشمرد و گفت: در دنياي امروز رسانه حرف اول را مي زند و اگر رسانه هاي ما از سطح سواد رسانه اي بالايي برخوردار نباشند در مقابل تهاجمات فرهنگي دشمن پيروز نخواهيم شد.

سردار مولایی در ادامه افزود: با افزايش سطح سواد رسانه اي اصحاب رسانه از طرفي ميتوان بر سطح آگاهي مردم افزود و از سوي ديگر در مقابل تهاجمات رسانه اي دشمن پاسخگو بود.

جانشين فرمانده سپاه استان البرز با تاکيد بر اين که دشمن 38 سال است که به طور واضح با جمهوري اسلامي مي جنگد،عنوان کرد:رسانه هاي دنيا از اوايل انقلاب عليه کشور ايران هستند و تمام اقدامات جمهوري اسلامي را تا حد ممکن بر ضرر مردم و کمرنگ نشان مي دهند.

وي در بخش ديگري از سخنانش به اهميت جايگاه رسانه پرداخت و افزود:رسانه مجموعه اي از ابزار هاي سخت افزاري،نرم افزاري و مغز افزاري است که با تقويت اين نقاط قوت مي توان بر دشمنان پيروز شد.

 

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است