شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا(ع) ‌البرز: ارزش‌های "انقلاب" الگویی برای جوامع اسلامی است‌

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا(ع) ‌البرز: ارزش‌های "انقلاب" الگویی برای جوامع اسلامی است‌

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 12:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین شجاعی‌مهر گفت: امام (ره) گامی ارزشمند برای اسلام برداشت و امروز الگویی برای جهان اسلام شده و جوامع اسلامی در پی پیاده کردن ارزش‌های انقلاب هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن شجاعی‌مهر مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت پرس سینلد اظهار داشت: در مسیر پایداری انقلاب باید بلند پرواز باشیم و منافع کوتاه را در نظر نگیریم چراکه مومن باید آینده‌نگر بوده و در مسیر ولایت فقیه گام بردارد.

 

وی افزود: شاهکار امام راحل این بود که بعد از قرن‌ها اسلام را از مظلومیت درآورد این امر در حالی بوده که اسلام از دیدگاه امام(ره) اجتهاد، فلسفه، قضاوت، حاکمیت و اصول دارد.

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز تصریح کرد: تشکیل نظام انقلابی و  قوانین آن برگرفته از قرآن کریم و سیره عملی ائمه اطهار بوده و این قانون اگر درست معرفی شود در حقیقت حاصل تلاش‌های فراوان علماء و فقهاء بوده تا بتواند اسلام علمی را به اسلام عملی تبدیل کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین شجاعی‌مهر ادامه داد: امام(ره) گامی ارزشمند برای اسلام برداشت و امروز الگویی برای جهان اسلام شده است و جوامع اسلامی در پی پیاده کردن ارزش‌های انقلاب هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم در روابط انقلاب با کشورهای دیگر موثر است و این مصادیق را در دفاع از فلسطین، سوریه، بحرین، عراق یمن و دیگر کشورهای اسلامی می‌توان دریافت که در راستای عمل به این اصل اساسی انقلاب است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است