شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع)البرز :دستاورد های انقلاب را مدیون خون شهداء و امام راحل هستیم

فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع)البرز :دستاورد های انقلاب را مدیون خون شهداء و امام راحل هستیم

منتشرشده در البرز یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه همه این دستاورد های انقلاب را مدیون خون شهداء و امام راحل هستیم گفت: وظیفه ما حفظ این ارزش ها است.

 

به گزارش سپاه نیوز: سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده سپاه  ناحیه امام رضا (ع)البرز درمراسم  دهه فجر ضمن گرامیداشت یاد خاطر شهدای انقلاب و امام راحل اظهار کرد: شوراها و فرماندهان پایگاه های مقاومت باید بینش سیاسی خود را از زمان طاغوت بالا ببرند تا بتوانند در بین مردم و بسیجیان آگاه سازی کنند که ما در آن زمان درچه جایگاهی بودیم و حال در چه مرتبه ای هستیم  .


وی بیان کرد: سلطنت شاهنشاهی موروثی بود و مردم هیچ اختیار در انتخاب شاه نداشت و اگر انتخاباتی برگزار می شد  کاملا فرمالیته بود، شاه و درباریان هیچ گونه احساس مسئولیتی در مقابل مردم نداشتند شاه و درباریان دست به سینه بودند تا استکبار جهانی برای آنها تصمیم بگیرد.


سرهنگ حیدری ادامه داد: در زمان طاغوت وضیعت اقتصادی ما بسیار نابه سامان بود، شش میلیون نفت به فروش میرفت و لوازم هایی که برای کشور لازم بود وارد می شد، لوازمی که در حال حاظر ایران تولید می کند و  در تمام زمینه ها خودکفا شده است .


فرمانده سپاه  امام رضا (ع) بیان کرد: در حال حاظر شبکه های اجتماعی پی مثبت  نشان دادن خانواده پهلوی است در حالی که شاه یک فاسد اخلاقی بود و فرح دیبا هم یک نمونه از زن های ترویج دهنده فرهنگ غربی در کشور بود.

 

 سرهنگ حیدری در پایان بیان کرد: در حال حاظر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به حول قوه اللهی به دستاورد هایی اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و آموزش پرورش خوبی رسیدیم؛ ایران عزیز امروز در دنیا در همه زمینه ها حرف برای گفتن دارد، چه در عرصه نظامی و چه در سایر مسائل بین الملل .


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است