شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز : ربیع‌الاول ماه حیات معنوی انسان‌های مؤمن است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز : ربیع‌الاول ماه حیات معنوی انسان‌های مؤمن است

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 21 مهر 1400 ساعت 09:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت:  ماه ربیع‌الاول حیات حقیقی و معنوی انسان‌های مؤمن است.

به گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین علی مراد یوسفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مراسم هیئت رایه الزهراء بانوان کرج که به مناسبت ایام ربیع‌الاول در کانون شهید سبحانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: این ایام در دین و مذهب ما از ویژگی‌های خاصی برخوردار بوده و بخشی از قدرت نرم دین مبین اسلام ماه ربیع‌الاول است‌.

 

وی بیان کرد: میلاد با سعادت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام منشأ تحولات بسیاری شد و خیرات و برکات بسیاری برای تمام انسان‌ها به ویژه پیروان آن حضرت داشت و همچنان تداوم دارد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تصریح کرد: دشمنان دین مبین اسلام نیز برای مقابله با این توانمندی‌ها و فرصت‌ها که خداوند برای ما مقدر فرموده برنامه‌ریزی‌ها دارند.

 

وی ادامه داد: از جمله ایامی که از نظر علمای دین و مراجع تقلید و در رأس آن‌ها ولی امر مسلمین امام حاضر جامعه ما می‌فرمایند، ماه ربیع‌الاول حیات حقیقی و معنوی انسان‌های مؤمن است و دشمنان توطئه‌ها و ترفندهایی دارند که این ایام را از ما بگیرند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفی با بیان اینکه ما مفتخریم که پای مجالس روضه بزرگ شدیم، اظهار کرد: عزا جای خودش و شادی و سرور هم جای خود را دارد و این دو نمی‌توانند جایگزین یکدیگر شوند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه ایام عزاداری اهل بیت (ع) و ایام سرورشان مشخص است، بیان کرد: باید مراقب ترفندهای دشمن باشیم و در مسیر اسلام ناب حرکت کنیم.

 

وی با بیان اینکه زمان ما یک زمان استثنایی است و بر اساس مثل معروف ماهی تا زمانی که در آب است قدر آب را نمی‌داند، متذکر شد: زمانی که ما در آن زندگی می‌کنیم در طول تاریخ نظیر نداشته حتی صدر اسلام هم در زمان امامان معصوم و پیامبر عظیم الشان اسلام چنین شرایطی نداشتند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است