شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه شهرستان اشتهارد خبر داد :توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی در رزمایش مواسات اشتهارد

فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد خبر داد :توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی در رزمایش مواسات اشتهارد

منتشرشده در البرز دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 13:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد گفت: در قالب دومین مرحله از اجرای طرح مواسات هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان اشتهار توزیع می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ ترابی فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد در خصوص اجرای رزمایش مواسات در شهرستان اشتهارد با اشاره به اینکه از ابتدای فرمان مقام معظم رهبری در لبیک به فرامین ایشان گروه‌های مختلف سپاه و جهادگران در این شهرستان فعال شدند، اظهار داشت: در گام نخست این رزمایش که در ماه مبارک رمضان اجرا شد 4هزارو 100 بسته معیشتی  بین نیازمندان توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه این رزمایش در شهرستان اشتهارد نیز مانند دیگر شهرستان‌های کشور ادامه دارد، افزود: این کمک‌ها با همکاری خیرین، فعالیت شهرک صنعتی کوثر و اشتهارد و همچنین نهادهای حمایتی انجام می‌شود.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان اشتهارد  با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه همیشه در  اتفاقات مختلف برای رفع مشکل و بحران‌ها در کنار مردم بودند، بیان کرد: در بحران شیوع کرونا نیز از ابتدا با تمام ظرفیت‌های خود فعالیت‌های مختلفی را ارائه کردند.

 

ترابی با اشاره به اینکه  یکی از بخش‌های مرحله دوم در دهه ولایت برگزار می‌شود، افزود: در دهه امامت بالغ بر هزارو 700 بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: این بسته معیشتی شامل اقلام مواد غذایی و بهداشتی می‌شود.

 

انتهای پیام/ 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است