شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هادر پی شهادت سردار فارسی صادرشد؛ بیانیه رده های سپاه سلمان در پی شهادت سردار محبعلی فارسی

در پی شهادت سردار فارسی صادرشد؛ بیانیه رده های سپاه سلمان در پی شهادت سردار محبعلی فارسی

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 15:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حاج محب که سینه‌اش مملو از خاطرات تلخ و شیرین دوران جنگ و اسارت بود؛ و با وجود پیکری آزرده از تیر و ترکش و اثرات بمب‌های شیمیایی و با مشی پهلوان‌گونه، اکنون آرام به آسمان پر کشید و رفت.

به گزارش سپاه نیوز؛در پی شهادت سردار  محبعلی  فارسی بیانیه ای  از سوی رده های  سپاه در استان سیستان وبلوچستان  صادر شد که متن بیانیه به این شرح است :پرواز از مُلك به ملكوت هنر سبكبالانی است كه در راه معشوق دست از دنیا شسته و دل به یار سپرده اند و غوغای عاشقی شان تا كنگره های عرش رسیده است .

چه غافلند دنیا پرستان و بی خبران، که ارزش شهادت را در صحیفه های طبیعت جستجو می کنند، و وصف آن را در سروده ها و حماسه‌ها و شعرها می جویند، و درکشف آن از هنر تخیل وکتاب تعقل مدد می خواهند ، و حاشا! که حل این معما جز به عشق میسّر نگردد.

بار دیگر شاهد عروجی ملکوتی هستیم از یاری قدیمی که با زخم‌های کهنه‌اش، سالهای سال خاطرات درد و اسارت و جانبازی را برای ما تعبیر کرد، اما لحظه‌ای آخ بر زبان نیاورد تا حماسه‌ها بیافریند و نشان دهد که در پاسداری از دین خدا همانند نامش محب‌علی، محبت علی دارد و دلش هوای کرببلا می‌کند.

آری؛ باری دیگر زمین میزبان یاری است که سنگینی‌اش را باید تاب بیاورد و دیگر حاج محب هم رفت و به خیل یاران شهیدش همچون حاج قاسم قهرمان پیوست.

حاج محب که سینه‌اش مملو از خاطرات تلخ و شیرین دوران جنگ و اسارت بود؛ و با وجود پیکری آزرده از تیر و ترکش و اثرات بمب‌های شیمیایی و با مشی پهلوان‌گونه، اکنون آرام به آسمان پر کشید و رفت و ما در حسرت جایگاهش به نظاره نشسته‌ایم.

آری شهادت همان لباس تکپوشی بود که برازنده حاج محب فارسی شد؛ لباسی که برایش سال‌ها درد جانبازی 70 درصد را کشید و اکنون بالاتر از تمام عناوین و بالاتر از تمام آسمان‌ها به دیدار خدا شتافت.

ما رزمندگان قرارگاه قدس، سپاه سلمان، تیپ 110 و دیگر رده‌های سپاه ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار محب‌علی فارسی به ساحت مقدس حضرت ولی عصرارواحنا لمقدمه الفداء و ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) و خانواده‌ معزز و دوستان این شهید بزرگوار اعلام می‌داریم که لحظه‌ای از آرمان‌های شهیدان گرانقدر کوتاه نیامده و تا ظهور خورشید حجاز بر سر پیمان خود ایستاده‌ایم.

انتهای پیام

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است