شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هادر اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور عنوان شد؛ قدردانی از برگزاری شایسته راهیان نور در نوروز 96

در اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور عنوان شد؛ قدردانی از برگزاری شایسته راهیان نور در نوروز 96

منتشرشده در بیانیه ها و اطلاعیه ها یکشنبه, 20 فروردين 1396 ساعت 09:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور با توجه به اتمام سال 1395 و ایام اوج راهیان نور جنوب کشور در نوروز 1396، در اطلاعیه ای ضمن قدردانی از خدمات خالصانه تمامی دست‌اندرکاران راهیان‌نور، کیفیت ایجاد تسهیلات جهت برگزاری شایسته آیین ماندگار بزرگ‌ترین عملیات فرهنگی کشور را تحسین کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ در بخش آغازین این اطلاعیه آمده است:خلق حماسه پرشور حضور چشمگیر اقشار متنوع مردم در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور، بار دیگر تابلوی زیبا و درخشانی را در تارک تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرد.

این اطلاعیه در ادامه می افزاید: در این میان مدیریت جهاد گونه تمامی متولیان و دست‌اندرکاران ذی‌ربط با حضور شبانه‌روزی در یادمان‌های دفاع مقدس و اعزام و اسکان مهمانان شهدا کاملاً نمایان و تعیین‌کننده بود و به مدد تمامی خادمین شهدا، انجام این حضور به‌یادماندنی به‌خوبی سامان پذیرفت.

ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این اطلاعیه آورده است: یقیناً همدلی و همکاری ارزشمند تمامی مجموعه‌های مرتبط راهیان‌نور و همچنین میزبانی شایسته مردم شریف استان‌های میزبان نقش محوری در ارائه خدمات به مهمانان شهدا ایفا کرده که امیدواریم خداوند متعال به لطف و کرم خود و شهدای والامقام به احسن وجه بپذیرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بمنظور تسهیل و بهبود در امر حضور مردم در سرزمین نور، روند برنامه‌ریزی و هماهنگی و تدارک لازم از طریق تجمیع ظرفیت‌های لشکری و کشوری بطور منظم در دستور کار مستمر متولیان خواهد بود.

ستاد مرکزی راهیان نور کشور در پایان این اطلاعیه تصریح کرده است: بار دیگر از همه عزیزانی که در حماسه عظیم راهیان ‌نور کشور از جمله فرماندهان دفاع مقدس و نیروهای مسلح، قرارگاه‌های راهیان‌نور، راویان، خادمین، مبلغین، اصحاب رسانه و تمامی عزیزانی که خادمین شهدا را یاری کردند، سپاسگزاری می‌ شود.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است