شما اینجا هستید: خانهاطلاعیه ها/بیانیه هاستاد کلنماینده ولی فقیه در سپاه : انقلاب اسلامی توقف ناپذیر است /باید با ژرف اندیشی و بصیرت از آرمان های انقلاب دفاع کنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه : انقلاب اسلامی توقف ناپذیر است /باید با ژرف اندیشی و بصیرت از آرمان های انقلاب دفاع کنیم

منتشرشده در ستاد کل پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)


سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: انقلاب اسلامی  به هیچ عنوان متوقف نشده و به حول و قوه الهی راه را با قدرت ادامه خواهد داد.      

 
به گزارش سپاه نیوز؛ همایش فصلی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در رده های نیروی زمینی سپاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد .  
     
نماینده ولی فقیه در سپاه در این مراسم با بیان اینکه هرچه از عمر انقلاب اسلامی می گذرد ، پاسداری از آن رسالتی خطیر و سخت تر می شود، گفت: امروز با توجه به هجمه ها و پیچیده تر شدن تحرکات دشمنان و جنگ نرم بسیار گسترده آنان ، پاسداری از انقلاب اسلامی هم پیچیده تر شده و باید با ژرف اندیشی و بصیرت از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنیم که در تحقق این مهم روحانیت نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.        
 
نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اهمیت نقش روحانیون در مقابله با هجمه های دشمن گفت: دشمنان تلاش می کنند تا هر روز شبهه ای جدید در اذهان جوانان این کشور ایجاد نمایند که روحانیون باید با مطالعه و افزایش توان علمی خود همانند گذشته نقشه دشمن را نقش برآب کرده و آنان را در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود ناکام گذارند.  

وی افزود: دشمن تلاش می کند سنگر نشینان را از سنگر نشینی انقلاب اسلامی بازدارد که روحانیون نقش مهمی در مقابله با این نقشه شوم دشمنان دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اهمیت شناخت نیازهای روز جامعه توسط روحانیت اضافه کرد: امروز شناخت ناهنجاری های روحی جامعه و درمان آن حائز اهمیت است که هر چه شناخت بیشتر باشد قطعا برنامه ریزی بهتر و موثرتر خواهد بود.

وی با تمجید از نقش نیروی زمینی به عنوان ستون فقرات سپاه گفت: برجستگی مهم نیروی زمینی در این است که انسجام و وحدت بسیار خوبی در بین آحاد کارکنان به خصوص فرماندهی و نمایندگی وجود دارد و عملکرد نیروی زمینی سپاه به شکلی بوده که رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را در پی داشته که بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در پایان اظهار کرد: انقلاب اسلامی به هیچ عنوان متوقف نیست و به حول و قوه الهی راه را با قدرت ادامه خواهد داد.  

همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه گفت: امروز نیروی زمینی افتخار دارد که با رعایت اصول و ارزش های اصیل اسلامی و با وحدت همه جانبه فرماندهان و مسئولین در همه سطوح ؛ به گونه ای عمل کند که رضایت مقام معظم رهبری را در پی داشته است.   

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه با اشاره به نقش مهم روحانیت در اعتلای ارزش های فرهنگی و انقلابی گفت : همانگونه که مرزهای جغرافیایی به خوبی و با اقتدار پاسداری می شود مرزهای فرهنگی و اعتقادی نیز توسط روحانیت در نیروی زمینی سپاه  با همکاری ، همدلی و همیاری آحاد پاسداران و فرماندهان حفاظت و حراست می شود.  آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است