شما اینجا هستید: خانه

سردار فدوی در تبریز: مهم ترین شاخصه سردار سلیمانی انجام تکلیف بود

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 24 بهمن 1398 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه  مهم ترین شاخصه شهید سردار سلیمانی را انجام به تکلیف عنوان کرد و گفت:اگر در مسیر حرکت به تکالیف الهی خود عمل کنیم، وعده الهی برای پیروزی تخلف ناپذیر است و این قاعده در طول ۴۱ سال از انقلاب اسلامی جاری بوده است.


به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه  در آیین اربعین شهادت سردار دل ها سپهبد شهید حاج  قاسم سلیمانی در تبریز گفت: شهید سلیمانی تربیت یافته مکتب امام(ره) بود که خود به مکتب تبدیل شد، باید مشخصه‌های این مکتب را شناخت که اصلی ترین مشخصه آن انجام تکالیف الهی بود.

وی با بیان اینکه می توان مثل شهید سلیمانی و شهید باکری به تکلیف الهی خود عمل کرد ، گفت: ما در انجام  تکالیف شهید تقدیم کرده ایم و اگر همگی مثل شهید سلیمانی عمل کنند، عنایت بی حد خداوند شامل همه می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: بیش از ۴۱ سال است که انقلاب اسلامی در سرتاسر کشور و دل‌های مردمان مسلمان منطقه سایه افکنده و برکات بی انتهای خود را گسترده است.

سردار فدوی بیان کرد: یکی از مشخصه‌های خاص انقلاب اسلامی و امام(ره) این بود که دل‌های بی شماری را بیدار کرد و دلدادگان انقلاب اسلامی پرورش داده شده و عظمت یافته و خود مکتب شدند.

دریادار فدوی در ادامه اظهار کرد: خبیثان عالم و شیطان بزرگ برای دشمنی با انقلاب اسلامی حتی یک لحظه را هم از دست نداده‌اند، اما به دلیل نیرویی که در جوانان و ملت ما به وجود آمده، نتوانستند حتی در یک مورد پیروز شوند.

وی خاطرنشان کرد : در این راه ستارگان درخشانی از جمله شهیدان باکری‌ها  نقش بازی کرده و عظمت آفریده‌اند. اگر در مسیر حرکت به تکالیف الهی خود عمل کنیم، وعده الهی برای پیروزی تخلف ناپذیر است و این قاعده در طول ۴۱ سال از انقلاب اسلامی جاری بوده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است