شما اینجا هستید: خانه

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی: حوزه‌های علمیه در پی تربیت نیروهای ولایت‌مدار و آماده برای دفاع از دین خدا هستند

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 27 فروردين 1397 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه  حوزه‌های علمیه همواره در پی تربیت نیروهای ولایت‌مدار و آماده برای دفاع از دین خدا هستند، تصریح کرد: دشمن امروز بدنبال ضربه زدن به انقلاب از طریق نفوذ بوده و در نتیجه طبیعی است که برنامه اصلی خود را برای حوزه‌های علمیه داشته باشد. 

به گزارش  سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه  در مراسم هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی با عنوان "لحظه شناسی و ایثار در راستای اهداف انقلاب اسلامی " با اشاره به اینکه انسان کامل از نظر اسلام انسانی است که در همه ابعاد به رشد رسیده باشد، اظهار کرد: امروز جامعه اسلامی و انقلابی ما به طلبه هایی نیاز دارد که در همه عرصه‌ها رشد کرده باشند.


وی با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم "جامعیت" داشتند، مطرح کرد: همان‌گونه که دشمنان انقلاب و اسلام از گذشته به دنبال جریان‌سازی در حوزه‌ها بودند ،امروز نیز استکبار جهانی برای حوزه‌های علمیه بدون برنامه نیست.


نماینده ولی فقیه در سپاه  با اشاره به اینکه فتنه دهه 90 فتنه "تعامل" و" نفوذ" است، یادآور شد: دشمن می‌داند  بسیاری از نیروهای نظام در حوزه‌های علمیه پرورش یافته‌اند، به همین دلیل طی چند سال اخیر برنامه‌های ویژه‌ای برای حوزه‌های علمیه ما در نظر گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه در حوزه‌های علمیه  "با حسین بودن" نیز آموزش داده شود، خاطرنشان کرد: قرآن کریم برای جریان‌های مختلف راه‌کارهای مطلوبی دارد و ما نیز وظیفه داریم در مواجه با فتنه‌ها از آیات قرآن کریم بهره گرفته و به مقابله با آن‌ها بپردازیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی‌صادقی با تاکید بر اینکه  حوزه‌های علمیه همواره در پی تربیت نیروهای ولایت‌مدار و آماده برای دفاع از دین خدا هستند، تصریح کرد: دشمن امروز بدنبال ضربه زدن به انقلاب از طریق نفوذ بوده و در نتیجه طبیعی است که برنامه اصلی خود را برای حوزه‌های علمیه داشته باشد. 

انتهای پیام/02


نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است