شما اینجا هستید: خانه

نماینده ولی فقیه در سپاه: پیروزیهای نوید بخش جبهه مقاومت ناشی از انتقال فرهنگ بسیجی است

منتشرشده در سپاه شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 13:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی با تاکید بر اینکه پیروزیهای نوید بخش جبهه مقاومت ناشی از ترکیب قدرت و قوت و ایجاد انگیزه در بین مردم فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و انتقال فرهنگ بسیجی بوده است، گفت: انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه نبرد نابرابر را به نبرد نامتقارن مبدل کرده است و آمریکا از همین موضوع وحشت دارد.

 به گزارش  سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه  وظیفه و رسالت نمایندگی‌های ولی فقیه در سپاه را ایجاد قوت و ایمان و بصیرت در پاسداران توصیف وتصریح کرد: پیروزیهای نوید بخش جبهه مقاومت ناشی از ترکیب قدرت و قوت و ایجاد انگیزه در بین مردم فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و انتقال فرهنگ بسیجی بوده است.


وی در ادامه تصریح کرد:انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه نبرد نابرابر را به نبرد نامتقارن مبدل کرده است و آمریکا از همین موضوع وحشت دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با تاکید برضرورت توجه به معنویت در سپاه به عنوان مهم ترین عامل موفقیت این نهاد انقلابی در تمامی عرصه ها ، اظهار داشت: در مجموعه سپاه بایستی عنصر معنویت سرلوحه تمامی اقدامات قرار بگیرد و وظیفه نمایندگی در سپاه تقویت این عنصر ارزشمند است .

وی افزود: یک پاسدار بایستی ضمن داشتن بصیرت سیاسی نسبت به ارتقای معنویت و افزایش دانش دینی خود تلاش نماید و نمایندگی و فرماندهی همواره می بایست فرمول اقتدار و پیروزی که همان ترکیب معنویت ، مهارت ، تجربه و تجهیزات دفاعی است را در این مجموعه نهادینه کنند که دراین بین  تولید ایمان راسخ و معنویت تاثیرگذار در سپاه و بین پاسداران بر عهده مجموعه نمایندگی ولی فقیه  است.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است