شما اینجا هستید: خانه
منتشرشده در اخبار نیروهای مسلح
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار رزمجو گفت: بیمارستان قائم(عج) نیروی دریایی سپاه دربوشهر با ۶۴ تخت بستری و امکانات پیشرفته درمانی و تشخیصی در اختیار همه اقشار مردم استان بوشهر قرار می‌گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در مراسم افتتاح بیمارستان حضرت قائم(عج) منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در بوشهر با بیان اینکه تامین سلامت و حفظ و ارتقاء آن یک مقوله لازم برای حیات بشر است اظهار داشت: در آیین حیات بخش انسان این مهم از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با بیان اینکه خداوند طبیب همه بشر است تصریح کرد: خداوند متعال خواص درمانی در داروها در نظام آفرینش برای درمان همه بیماران قرار داده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه انسان‌ها شناخت دردها، داروها و چگونگی درمان بیماران را آموخت افزود: خداوند استعدادهای درمانی را در اذهان بشر قرار داد تا از این طریق سلامتی انسان‌ها حفظ شود.

سرداررزمجو با بیان اینکه بیمارستان قائم نیروی دریایی سپاه بوشهر با 64 تخت افتتاح شد خاطر نشان کرد: فاز نخست آن شامل اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق عمل، جراحی زنان ومردان، داخلی زنان و مردان، زایشگاه و مراقبت‌های پس از زایمان، مراقبت‌های ویژه، اطفال و مراقبت‌های ویژه اطفال است.

وی با بیان اینکه بیمارستان حضرت قائم(عج) بوشهر با زیربنای 8 هزار و 182 مترمربع ساخته شده است، افزود: برای ساخت و تجهیز این فاز، 313 میلیارد ریال اعتبار از اعتبارات دفتر رهبر معظم انقلاب تامین شده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از ساخت فاز دوم این بیمارستان خبرداد و تصریح کرد: ساخت فاز دوم بیمارستان حضرت قائم(عج) بوشهر در آینده نزدیک با اعتبار 84 میلیارد ریال آغاز می‌شود.

سرداررزمجو تاکید کرد: این مرکز درمانی در اختیار همه اقشار مردم در استان بوشهر قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/02

بازدید 7388 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 05 اسفند 1395 ساعت 19:22

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است