شما اینجا هستید: خانه

بازدید مدیران رسانه ملی از نمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 10:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جمعی از مدیران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  و اصحاب رسانه از نمایشگاه اقتدارسپاه در عرصه سازندگی بازدید کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ جمعی از مدیران ،مسئولان ،تهیه کنندگان و برنامه سازان رسانه ملی و مدیران خبرگزاریهای کشورازنمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی بازدید کرده ودر جریان اقدامات و فعالیتهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در عرصه سازندگی وآبادانی کشور قرار گرفتند.

در جریان این بازدید ، مسئولان رسانه ملی با حضوردر غرفه های "نفت، گاز و پتروشیمی"، "بنادر و سازه های ساحلی"، " معادن" ،" بازسازی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات" ،" ارتباطات و فناوری اطلاعات"، " حمل ونقل " ، " انرژی های نوین" ،"ابنیه خاص"و" محرومیت زدایی "  در جریان روند اجرای پروژه های ملی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در حوزه های مختلف قرار گرفتند.

نمایندگان رسانه ملی و خبرگزاریها در بدو ورود به نمایشگاه ، در یادمان شهدای مدافع حرم حضور یافته و در ادامه روند اجرای طرح گسترش حرم مطهرعلوی و حرم امام حسین (ع) را مشاهده کردند.

نمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی همزمان با برگزاری دوازدهمین  همایش فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد و در مدت برگزاری این نمایشگاه جمع کثیری ازمقامات و مسئولان لشکری و کشوری از جمله رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاون اول  و جمعی از وزرای دولت از آن بازدید و در جریان روند اقدامات و فعالیتهای سپاه در عرصه سازندگی کشور قرار گرفتند.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است