شما اینجا هستید: خانه

مسؤول روابط عمومی کل سپاه: فتنه 88 دشمنان اسلام را شناساند

منتشرشده در سپاه پنج شنبه, 09 دی 1395 ساعت 15:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول روابط عمومی کل سپاه گفت: در جریان فتنه، دشمنان اسلام به ملت معرفی شدند.


به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف ظهر امروز در مراسم نکوداشت حماسه 9 دی در جمع مردم ارومیه، اظهار داشت: در طول 37 سال حوادث متعدد بر مردم و انقلاب گذشته و با لطف خداوند و رهبری و به برکت پایبندی توده مردم به دین اسلام از بحران‌ها عبور کردیم.


وی در ادامه با اشاره به اینکه فتنه 88 یکی از عظیم‌ترین فتنه‌ها بود گفت: انتخابات بهانه است دشمنان اصل نظام نشانه رفته اند.


مسؤول روابط عمومی کل سپاه تصریح کرد: هیچ اتفاقی خلق‌الساعه نیست و برای وقوع آن برنامه‌ریزی می‌شود. در فتنه 88 نیز دشمن برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه ای کرده بود.


وی خاطرنشان کرد: قبل از فتنه 88 دشمنان شناخته شده‌ای با نظام رویارویی می‌کردند اما در فتنه با افرادی مواجه شدیم که داعیه همراهی با نظام و امام (ره) را داشتند و به ناگاه روبروی رهبری و ملت قرار گرفتند.


سردار شریف گفت: انقلاب اسلامی به خاطر احیای فرهنگ عاشورا رخ داد اما فتنه 88 با ایستادن مقابل عزاداری سالار شهیدان ماهیت اصلی خود را به نمایش گذاشت و سبب آگاهی ملت از اصل ماجرا شد.


مسؤول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه فتنه 88 تنها مقطعی بود که دشمن به شدت امیدوار شد، افزود: در تهاجم صدام، دشمن به این اندازه امیدوار نشده بود چون ملت در برابر تهاجم صدام جبهه گرفته و برای مقابله آماده شدند.


وی ادامه داد: امروز از صدام و جنگ خونین او خبری نیست ولی شهدا و جانبازان ما یادآور دلاوری‌ها و سرفرازی این ملت هستند که محصول آن اقتدار جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه است.


سردار شریف با اشاره به اینکه در جریان فتنه دشمنان اسلام احیا شدند گفت: دشمنان این کشور هفت سال است که در منطقه جنگ‌افروزی کرده و همه شیاطین عالم برای چاره‌اندیشی علیه ایران جمع شده اند به همین علت با هجمه به عراق و سوریه برای شکستن مرزهای دفاعی ایران سعی می‌کنند.


وی افزود: با وجود همه برنامه‌های دشمنان و آسیب‌هایی که به امت اسلامی وارد کردند ملت مومن و عاشق اهل بیت (ع) خواب دسترسی دشمنان به حرم آل‌الله را به هم زده و مانع از تحقق اهداف آنان شدند.


مسؤول روابط عمومی کل سپاه گفت: عدم وتوی قطعنامه علیه شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی از سوی آمریکا به این معنی است که با شناخت به وضعیت منطقه به این آگاهی رسیده اند که با جنگ و برنامه‌های نظامی نمی‌شود در مقابل جریان مقاومت ایستاد پس باید از شهرک‌سازی دست بردارند تا جنگ علیه آنان شروع نشده و بازنده جنگ نباشند.


سردار شریف ادامه داد: قبل از فتنه 88 جریان مقاومت در همه مناطق پیروز شده و موقعیت رژیم صهیونیستی به خطر افتاد همین عامل سبب تحرک آنان و تلاش‌شان برای بر هم زدن نظم ایران و منطقه شد.


وی با اشاره به اینکه باید جبهه دوست و دشمن را بشناسیم تاکید کرد: باید از فتنه‌ها و طراحی‌های دشمن آگاهی داشته باشیم و از حماسه 9 دی درس بصیرت بگیریم تا فریب غول رسانه‌ ای دشمن را نخوریم.


مسؤول روابط عمومی کل سپاه در پایان افزود: کسانی که بدترین کارها را به نام ملت انجام می‌دهند برای مردم کم گذاشته و بیشترین خیانت‌ها را به امت می‌کنند.
انتهای خبر/01

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است