شما اینجا هستید: خانه

سردار پاکپور در بازدید از نقاط مرزی جنوب غرب کشور : عملیات طوفان الاقصی خط بطلانی بر راهبردهای کلان نظامی رژیم صهیونیستی است

منتشرشده در خبر برگزیده یکشنبه, 21 آبان 1402 ساعت 08:56
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت : عملیات طوفان الاقصی خط بطلانی بر راهبردهای کلان نظامی رژیم صهیونیستی و خیزش مردم بی دفاع فلسطین علیه ظلم ، اشغال و کشتار ۷۵ ساله اسرائیل است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه فرمانده قرارگاه کربلا با حضور در منطقه مأموریتی این قرارگاه از نقاط مرزی جنوب غرب کشور و رده های حوزه سرزمینی قرارگاه کربلا در استان خوزستان بازدید کرد.


وی در این بازدید آخرین وضعیت مناطق مرزی، یگان‌های مختلف عملیاتی، توپخانه‌ای، مخابراتی و تاکتیکی مستقر در جنوب غرب کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران انقلاب را از نزدیک ارزیابی و در گفت و گو با رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه ، انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.


سردار پاکپور با اشاره به اینکه یگان‌های نیروی زمینی سپاه در آمادگی کامل تجهیزاتی و نیروی انسانی هستند ، ادامه داد: رزمندگان این نیرو در شرایط سخت و متفاوت با تمام توان برای حفظ امنیت و دفاع از مرز و بوم کشورمان بصورت شبانه روزی تلاش می کنند و به این خدمت رسانی به مردم عزیزمان افتخار می کنند.


فرمانده نیروی زمینی سپاه با تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که در قالب آیین تکریم فرماندهان و وابستگان رده‌های نیروی زمینی سپاه مستقر در استان خوزستان به همت فرمانده قرارگاه کربلا برگزار شد، گفت: آمادگی بازنشستگان در حفاظت از انقلاب اسلامی باعث خرسندی است و نیروی زمینی سپاه افتخار دارد از سرمایه‌ و پشتوانه غنی فرماندهان پیشکسوت بهره‌مند است .


وی افزود: بخش زیادی از توانمندی نظامی امروز ما حاصل ایثارگری و مجاهدت‌های رزمندگان سپاه به ویژه فرماندهان رده‌ها است.


سردار پاکپور عملیات طوفان الاقصی را خط بطلانی بر راهبردهای کلان نظامی رژیم صهیونیستی و خیزش مردم بی دفاع فلسطین علیه ظلم اشغال و کشتار ۷۵ ساله اسرائیل خواند و تاکید کرد: فرمانده معظم کل قوا بسیار دقیق و هوشمندانه بیان نمودند شکست صهیونیست‌ها در این عملیات غیر قابل ترمیم است.


سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیز اظهار کرد : پاسدار ، هرگز بازنشسته نمی‌شود و بنا بر وصیت شهید مجید بقایی تن به سازش با دشمن نمی دهد و تا جان در بدن دارد مقاوم ، خستگی‌ناپذیر و دارای روحیه شهادت طلبی است.


در پایان این آیین ، با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه ، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه کربلا و مسؤل وابستگان نیروی زمینی سپاه از فرماندهان وابسته رده‌های حوزه سرزمینی نیروی زمینی سپاه مستقر در استان خوزستان تجلیل بعمل آمد.


فرمانده نیروی زمینی سپاه همچنین بعد از بازدید از کارگاه محرومیت زدایی قرارگاه کربلا ، حجم کمی و کیفی خدمات مردم یاری این قرارگاه را در سطح بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: قرارگاه کربلا در سال‌های اخیر خدمات شایانی در همه عرصه‌ها به مردم کم بضاعت شهرها و روستاهای استان خوزستان داشته است و تلاش می شود در کنار مأموریت های محوله مرزداری ، این اقدامات جهادی با قوت تمام ادامه پیدا کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است