شما اینجا هستید: خانه

قدردانی دکتر حریرچی از اقدامات سپاه و بسیج در عرصه مقابله با کرونا

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 06 اسفند 1399 ساعت 12:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از همراهی و اقدامات مهم و موثر سپاه و بسیج در عرصه مقابله با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در هشتمین آیین اعطای جایزه ملی شهید دکتر محمدعلی رهنمون اظهار کرد: شهدای والامقام با اعطای جان خود راهی گشودند که ما امروز بتوانیم با وجود تمامی دشمنی ها با اقتدار پیش رویم و این مسیر مجاهدت و راه نورانی همچنان ادامه دارد.

 

دکتر حریرچی با قدردانی از زحمات و خدمات سپاه و بسیج در مقابله با کرونا گفت: همراهی فرماندهان و آحاد پرسنل سپاه و بسیج در شرایطی که ما نیاز به کمک داشتیم به همراه سایر نیروهای مسلح و اقدامات مطلوب و بی بدیلی که بطور مثال در طرح شهید سلیمانی رقم خورد شایسته قدردانی است.

 

وی افزود : در شرایطی که مراکز معتبر دنیا آمار فوتی های ما در اوایل زمستان را بیش از هزارنفر پیش بینی کرده بودند با اجرای طرح شهید سلیمانی و کنترل هوشمند بحمدا... توانستیم شرایط را مدیریت کنیم.

 

دکتر حریرچی یکی از بهترین عرصه های خدمت در شرایط غیرجنگ را حوزه سلامت دانست و گفت: ادامه خدمت به مردم بویژه محرومان در حوزه سلامت و در شرایطی که در برخی نقاط کشور مشکلاتی در این زمینه وجود دارد می تواند دستاوردها و نتایج مهمی را برای انقلاب و کشور داشته باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه خدمت به فقرا و محرومان در حوزه سلامت باید سرلوحه اقدامات قرار گیرد ادامه داد: امروز 8/4 درصد بودجه کشور در حوزه سلامت هزینه می شود که نشان از اهمیت این حوزه دارد اما متاسفانه همچنان پرداخت ها در این حوزه از جانب بیماران زیاد است و این اتفاق برای بخشی از افراد جامعه هزینه های قابل توجهی به همراه دارد .

 

معاون کل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در پایان تاکید کرد: امروز در حوزه مقابله با کرونا ، قرنطینه سازی بیماران کرونایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در ادامه طرح شهید سلیمانی می تواند منجر به کاهش موارد ابتلا و مدیریت بیماری شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است