شما اینجا هستید: خانه

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی: آیت الله مصباح یزدی در برابر تحریف و فتنه‌ها می‌ایستاد

منتشرشده در اخبار برگزیده چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 12:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: آیت الله مصباح یزدی در برابر تحریف و فتنه‌ها می‌ایستاد و تشخیص بسیار بالایی داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم گرامیداشت آیت الله مصباح یزدی که در مجموعه فرهنگی ۱۳ آبان برگزار شد، اظهار داشت: ما بعد از رحلت آیت الله مصباح احساس یتیمی می‌کنیم. آنچه این مرد بزرگوار را در این سطح عظمت قرار داد ویژگی‌های چون جامعیت او بود، او در اوج تفکر فلسفی یک سیاست مدار جامع بود، او فقیه برجسته بود که همه ارزش‌های انسانی در او هماهنگ رشد کرده بود.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه انسان یک بعدی را کامل ندانست و گفت: آیت الله مصباح در همه ابعاد مختلف دارای کم نظیر و بی نظیر بودند، او با بصیرت و نسبت بر امور داخلی و خارجی بود، او صراحت و شجاعت بیان آنچه با بصیرت دریافته بود، داشت.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: آیت الله مصباح در برابر گروه‌ها و انحراف‌ها و در دفاع از ولایت با صراحت کامل سخن می‌گفت و می‌ایستاد.

 

وی طرح ولایت را یکی از گوشه‌های کار عمیق ایت الله مصباح دانست و گفت: او در برابر تحریف و فتنه‌ها می‌ایستاد و تشخیص بسیار بالایی داشت. او از بصیرت بالایی و روحیه جهادی برخوردار بود و در دفاع از ولایت پیشگام و پیش نیاز بود، او فرهنگ علوی و فاطمی در دفاع از ولایت را به ما آموخت.

 

نماینده ولی فقیه در ادامه عشق به ولایت را یکی دیگر از ویژگی‌های آیت الله مصباح دانست و گفت: آیت الله مصباح می‌گفت که هر کس با ولایت فقیه زاویه داشته باشد عاقبت بخیر نمی‌شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: پیام آیت الله مصباح به ما این است که قوی شویم تا دشمن از آسیب رساندن به ما مأیوس شود، ما باید بصیرت خود را افزایش دهیم، او عبد مخلص خدا بود، امید داریم همانگونه که شهادت حاج قاسم مکتب او را زنده‌تر کرد رحلت آیت الله مصباح نیز ما را با فرهنگ و ویژگی‌های او آشنا تر کند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است