شما اینجا هستید: خانه

با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) صورت گرفت؛  تقدیر نماینده ولی فقیه در سپاه از کارکنان دانشگاه و بیمارستان بقیه الله(عج)

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) از کارکنان دانشگاه و بیمارستان بقیه الله(عج) تقدیر کرد.

به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین عبدا... حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) با جمعی از معاونین و رؤسای مراکز درمانی و کارکنان حوزه نمایندگی در این دانشگاه دیدار کرد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه اسلام دین مهربانی و لطافت است گفت: دین زندگی را به کام انسان شیرین و آرامش را بر زندگی بشر حاکم می کند؛ بر همین اساس باید بگوییم که اگر ما بر روی مسئله ای همچون رعایت دستورات و موازین شرعی در مراکز درمانی تأکید می کنیم برای این است که اجرای این طرح اثرگذاری درمان و برقراری آرامش در مجموعه های درمانی را ارتقا می دهد.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: دشمنان به دنبال تضعیف فرهنگ دینی ما هستند  و با وارد شدن تقابل های دروغین مانند ترویج گفتمان علم یا ایمان، تعبد یا تعقل، انسان یا خدا، منافع ملی یا آرمان خواهی و... در حوزه سلامت نیز سعی کردند چنین تقابلی را میان آموزه های دینی و علم پزشکی ایجاد کند در حالی که این ها نقشه های شوم دشمن است؛ ما آمادگی این را داریم که میان حوزه های علمیه و اساتید دانشگاه واسطه شویم تا هم افزایی خوبی در حوزه سلامت، بهداشت و درمان صورت گیرد.

 

 نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) باید یک دانشگاه اسلامی و فرا مرزی باشد، گفت: دانشگاه اسلامی دانشگاهی است که در علم، خدمت به مردم و خلاقیت پیشتاز باشد.

 

وی ارتقا بصیرت دینی، معنویت و روحیه جهادی را سه مطالبه اصلی مقام معظم رهبری  ( مد ظله العالی) از پاسداران خواند و خطاب به کارکنان حوزه نمایندگی ولی فقیه گفت: تحقق این اهداف برعهده نمایندگی ولی فقیه در رده های مختلف سپاه است و نباید از این وظیفه سنگین و مهم غفلت کنیم.

 

 حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در پایان این جلسه ضمن تقدیر از کلیه پرسنل دانشگاه و بیمارستان بقیه الله(عج) که طی ماه های گذشته در میدان مبارزه به کرونا عملکردی درخشان از خود به جای گذاشته اند، از چند مدیر برتر در حوزه مقابله با این اپیدمی تجلیل کرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است