شما اینجا هستید: خانه

با حکم سرلشکر سلامی ؛ دکتر حسن ابوالقاسمی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) شد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 09:53
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:دکتر حسن ابوالقاسمی با حکم فرمانده کل سپاه به عنوان فرمانده جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) منصوب شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آیین تکریم و معارفه فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) صبح امروز(سه شنبه) با حضور سردارسرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری در سالن همایش های صدرا برگزار شد.

 

در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و خدمات دکتر علیرضا جلالی در مدت تصدی مسئولیت، دکتر حسن ابوالقاسمی به عنوان فرمانده جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) منصوب شد.

 

دکتر حسن ابوالقاسمی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) است که مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در کارنامه خود دارد.

 

دکتر جلالی نیز با حکم فرمانده کل سپاه به عنوان مشاور فرمانده کل سپاه در امور سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی منصوب شد.

فرمانده سابق دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در این مراسم گزارشی از عملکرد و برنامه های اجرا شده در قالب برنامه تحول وتعالی در این دانشگاه، با هدف حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی و تربیت مدیران جهادی را ارائه داد.
 
 
به گفته دکتر جلالی، توانمندسازی دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان، پژوهش های ماموریت محور، توجه به حوزه طب سنتی، ارائه خدمات پیشگیری محور، ارائه خدمات درمانی به روز و توام با تکریم، ارائه خدمات نوین پزشکی، طرح توانمندسازی پزشکان، راه اندازی کلینیک های عصر و شب استاد محور و تقویت طرح انطباق اسلامی به عنوان یکی از توصیه های دینی مقام معظم رهبری، از جمله برنامه های اجرا شده در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) بوده است.

دکتر ابوالقاسمی فرمانده جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) نیز در این مراسم  با اشاره به لزوم حرکت در جهت اعتلای دانشگاه، تصریح کرد: علی رغم تلاش های انجام شده، راه رسیدن به کمال بسیار طولانی است.
 
 
دکتر ابوالقاسمی ضمن تاکید بر اهمیت پایبندی و تعهد به برنامه های تدوین شده دانشگاه، افزود: در کنار تمام ظرفیت های موجود، نیروی انسانی بسیار با ارزش است. باید روند همکاری نیروی انسانی فرهیخته با دانشگاه تسهیل تا بخش بهداشت و درمان سپاه تقویت شود.

 
وی عنوان کرد: باید گام های بهتری در راستای بهبود کیفیت خدمات درمانی برداشته شود و تعاملات دانشگاهی و پژوهشی برای رونق تولید و کارآفرینی افزایش یابد.
 
 
انتهای پیام/
 
 

انتهای خبر/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است