شما اینجا هستید: خانه

نیکزاد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس تحریم ها را بی اثر کرد

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 09 تیر 1399 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس تحریم آمریکا را بی اثر کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: عزت امروزمان را مدیون مجاهدت علمی و مجاهدت دفاعی بزرگان‌مان هستیم، اگر این مجاهدت علمی نبود نمی‌توانستیم در قدرت بازدارندگی حرفی در سطح منطقه داشته باشیم، بنابراین بدانیم که این مجاهدت علمی که عزیزان‌مان در مجموعه دانشگاه و صنعت شروع کرده‌اند سبب عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

 

وی افزود: عرصه دفاعی و موشکی بسیار پیچیده‌تر از صنعت خودرو است، در بخش‌های خودروسازی هم انگیزه استفاده از این توان وجود دارد.

 

نیکزاد با اشاره به تجربیات موفق سپاه در بی‌اثر کردن تحریم‌های آمریکا، عنوان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس کاری کارستان انجام داد که به طور رسمی تحریم آمریکا را نه لغو و نه دور زد، بلکه آن را بی‌اثر کرد به طوریکه ما امروز ۱۱۰ میلیون لیتر تولید داریم و مصرف داخلی‌مان ۷۸ میلیون لیتر است و به صادرکننده بنزین تبدیل شده ایم.

 

نایب رئیس مجلس در پایان تاکید کرد: مجلس، کمیسیون صنایع، هیأت رئیسه مجلس آماده هرگونه کمک و همکاری عملیاتی برای بحث کمک به خودروسازان است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است